شرکت پایوران مه‌داده پویش متبحر و متخصص در پیاده‌سازی انواع سامانه‌های تحت وب، دسکتاپ و موبایل با تکنولوژی‌های مختلف

ما می‌توانیم به مشتریان در تولید و پیاده سازی سامانه‌های پیچیده، منحصر به فرد و سازگار با فرآیندها و رویکردهای سازمانشان کمک کنیم. رویکرد مشتری محور، طیف گسترده خدمات و همکاران با تجربه، ما را یک شریک ایده آل برای هر پروژه سفارش مشتری قرار می‌دهد.
راه حل‌های ما

راه حل‌های پیشنهادی ما تمامی نیازمندی‌ها و فرآیندهای مشتریان از دیدگاه‌های مختلف را پوشش می‌دهد.

راه حل های ما شامل تمام مراحل چرخه توسعه نرم افزار (برنامه ریزی و نظارت بر پروژه، شناسایی و مدیریت نیازها و تاثیر بر فرآیندها، ساخت نرم افزار، برنامه ریزی و اجرای تست، برنامه ریزی و اجرای آموزش، اجرای راه حل) می‌شوند. تیم‌های کاری ما شامل برخی از این نقش‌ها هستند: مدیران پروژه، معماران نرم افزاری، توسعه دهندگان، مشاوران کاربردی، آزمایش کنندگان و طراحان رابط کاربری.
مشتریان ما همواره بخشی از این تیمها هستند: به صورت پاره وقت یا حتی تمام وقت.
اجرای چابک

ما از شیوه‌های پیشرفته در توسعه نرم افزار استفاده می‌کنیم و اطمینان داریم که کل فرآیند توسعه شفاف است. با بررسی و تحویل دادنی‌های مکرر، برنامه، اهداف و نتایج مورد انتظار پروژه‌ها به صورت کاملاً انعطاف پذیر توسط مدیر پروژه شرکت و نماینده کارفرما تنظیم و تدوین می‌گردد.
پشتیبانی و نگه داری پروژه‌ها

با توسعه نرم افزارهای سفارشی، حتی زمانی که پروژه تمام شده و سازمان یا کسب و کار شما به اهداف تعیین شده رسیده است، نرم افزار شما تا زمانی که نیاز دارید، نگهداری می‌شود. ما یک محیط تولید برای برنامه‌های شما ایجاد می‌کنیم و امنیت سرور، به روز رسانی، نظارت بر عملکرد، پشتیبان‌گیری شبانه و نگهداری منظم از ویژگی‌ها، رفع اشکالات و تغییرات را نظارت خواهیم کرد.